| crinush a întrebat:

Pe mine ma enerveaza mama! ce sa fac ca sa ma calmez?

Răspuns Câştigător
| St!L a răspuns:

Bea o bere!laughing

12 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Taci si inghite!

| Atotstiutorul a răspuns:

Sa mai cresti!

| AdeLina a răspuns:

Pe toti ne enerveaza :-

| irina222 a răspuns:

Si eu am aceeasi problemacrying.

nu stiu, poate trebuie sa fim mai indulgente si sa inghitim, chiar daca pe moment avem nervi

| StelutaDintreNori a răspuns:

Arunca ceva pe geam!

| scumpik a răspuns:

Pai incearca sa te calmezi daca nu merge ia niste pastile pentru calmat

| alexandra_6462 a răspuns:

Da intredevar pe toti ne enerveaza, dar cand vorbeste dai dreptate si nu o asculta, sau rade asta o va scoate din sarite si tu te vei simti fantastic pentru ca o oftici

| Vero1 a răspuns:

Taci si inghite, singura varianta sau ar mai fi... enerveaz-o si tu si gata. Oricum eu aleg tot timpul prima cu taci si inghite...ca na e mamabig grin

| lexis a răspuns:

Daca afli, spun-mi si mie!laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si p mine ma enerveaza f f tare mama cateodata.in majoritatea timpului.ma cert in fiecare zi cu ea. o data mi-am facut toate temele pentru scoala cu gandul sa ies in oras.cand ti-e lumea mai draga.cine crezi? mama ti-o intoarce p dos. o jignesc in gand si incec sa ma abtin dupa c ii zic tot c am d zis...catodata merge, dar s-a cam obisnuit.si mie imi vine sa imi iau parul din cap!:-lx(

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Taci, inghite, du-te-n baie, plangi, si iti versi toate astea pe un prieten bun, sau o jignesti in minte. Mi se intampla si mie

| tianka a răspuns:

Gaseste limba comuna cu ea, vezi ce-i place ce nu-i place si explica-i cand greseste, da-i de inteles ca nu-ti place atitudinea ei fata de tine...Succes