| Joker3134 a întrebat:

Spuneti-mi si mie niste pastile pentru calmare.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Stresclin, sedatif PC, extraveral. Ceai de sunatoare, de tei.

| Donsavas a răspuns:

Extraveral conține si fenobarbital, nu doar extracte din plante. Este antiepileptic, nu calmant. Xanax ul este un anxiolitic neurotoxic as putea spune. Se da in cazuri severe de sanatate, de obicei, ca si celelalte benzodiazepine. Încearcă niste sedepril. Extractul de rhodiola sau de sunatoare este excelent pentru dispoziție.

| Crackman a răspuns:

Un pahar de jack. Carutasuwinking

| Zozohun a răspuns:

Xanax, e foarte bun.

| benzu a răspuns:

Pastilele de mai jos sunt cu eliberare doar de catre un medic ( psihiatru de obicei ).

O astfel de pastila se elibereaza doar in baza unui consult.

Iti recomand sa te duci la un medic sa ii spui povestea si atunci va decide daca ai nevoie sau nu.

| Boristez a răspuns:

Viagra sau daca nu merge ia nişte xanax cu pateu