| nerryssa a întrebat:

Acum cateva zile am fost la munte si am mers FOARTE MULT pe jos. a doua zi m-am trezit cu varful degetelui mare de la piciorul drept amortit.Totusi nu ma doare nimic si imi simt destul de bine degetul. ce s-a intamplat? a mai patit cineva asta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Hanaemi a răspuns:

Pai poate ti-a fost frig la picioare, si ti-a degerat, mai ales ca e o extremitate, si incet incet isi revine. poate de aia il simti amortit. nu stiu. sau poate din cauza efortului depus.
oricum nu cred sa fie o problema grava, sper ca am fost de ajutor. big grin

1 răspuns:
| elena4ever a răspuns:

Cred ca ti-a degerat degetul.