| 123456789 a întrebat:

Am 26 de ani, si de cateva zile simt dureri permanente prin piciorul drept, ma doare mai mult muschiul.Nu stiu care ar fi cauza?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mergi la medic de urgenta, cauzele pot fi multe iar medicul o sa iti recomande analize si tratament

3 răspunsuri:
.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

Poate ai apendicita... du-te la un consult.

| Delia 75 a răspuns:

Buna,
Prin durerea respectiva am trecut si eu si nici un doctor nu i-a dat de cap. Si cum intotdeauna exista un mare DAR... asa si in acest caz a existat domnul doctor Turculet din Bucuresti, de la Policlinica cu Plata Batistei.
Iti recomand calduros sa il vezi, multi au zis ca e genial, mie mi-a gasit cauza. O recomandare daca te duci: o sa iti dea un pomelnic de analize, asa ca pregateste banii. Crede-ma ca merita. Multa bafta!

| CAsToReL a răspuns:

Sigur stim noi care e cauza!