| Chocolino a întrebat:

Acum trei zile mi-a murit un cațel calcat de masina, il chema Choco si il iubeam foarte mult facea parte din familie si plang mereu dupa el, nu pot manca, de abia pot sa adorm, ajutati-ma.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu avem cu ce te ajuta. Doar sa iti iei altul de aceeasi rasă.

| Violleta2022 a răspuns:

Imi pare rau de sufeinta ta, dar noi nu te putem ajuta, doar mama poate.
du-te si vorbeste cu ea, spune-i ce ai pe sufleti si iti vei gasi linistea si alinarea.

| VladuCristianCo a răspuns:

Si eu am trecut prin asta? am luat altul dar nu sa comparat... tot la el mie gandul chiar daca au trecut 6 ani