| Axys a întrebat:

Buna am o problema si vreau un sfat bun de la voi crying legat de fostul prieten mereu ma injosea ma facea sa ma simt singura mereu crying
si tin sa mentionez ca eu aveam mereu grja de el manca la mine ori de cate ori navea ca el provine dintr-o familie mai saraca si na i dadeam si bani si l duceam la coafor crying... pentru ca il iubeam faceam gesturile astea pana la un moment dat cand a incput sa ma injoseasca sa ma jigneasca sa faca glume proaste pe strada crying

iar azi am gasit un buchet de flori la usa si o felicitare am inceput sa plang si plang si acuma pentru ca l-am iertat de multe ori si nu mai vreau sal iert
.

sunt intr-o alta relatie crying si cua cest baiat de care sunt acum nu ma jignit e o persoana calma asa cum imi place mie crying dar asta era nebun era vuflrag offf;(( spuneti-mi ce sa fac eu as vrea sa plec la bunica o perioada ca ma simt foarte stresata crying nici nu mai stiu cei cu mine eu nu pot s aiubesc doicrying unul imi ajunge offf \

scuze sunt foarte stresata!

Răspuns Câştigător
| Exilee a răspuns:

Din nefericire, asa sunt unii. NU sunt in satere sa pretuiasca ceea ce au.
N-am intalnit niciodata o asemenea fata care sa ofere atata iubire unui baiat Succes in viata happy! Apropo, iarta-l, dar pune punct relatiei. IMi cer scuze ca tocmai am spus asta, dar mentalitatea lui niciodata nu se va schimba.

| Axys explică (pentru Exilee):

Normal crying pentru ca meam dat seama cand l-am ertat de mai multe ori si a vazut ca nu se schimba deloc si imi spunea ca vrea sa schimbe l el tot a schimbat si din ce in ce mai urat se comporta i-am fost fidela 2 ani si eu daca eram rea la suflet il inselam si nul mai ducema la coafor si nu i faceam baie la mine si nu macnca la mine crying aveam grija mai c e c de un copil mic of...

eu nici de cum nu mai puteree sal iert nu mai vreau sa stu de el doar daca Dumnezeu il iarta....eu nu pot... sa stea cu Adreea si cu Simona lui ca nu eu asun doar eu sad crede-ma cas tulburata rau o sami eu o mica vacanta si asa m terminat sc happy

| ganducigas a răspuns (pentru Axys):

Ioana eu sunt Ionut iti jur pe ce am mai scump mi-am facut account aici nu mai reuseam sa dau de tine nicaieri toti m-au alungat imi cer iertare ingeras plang seara de seara dupa tine la munca plang pe unde apuc am gresit cei drept fata de tine m-am purtat aiurea am venit in fata blocului tau am plans in fata ta 4 ore m-a vazut atata lume regret enorm iti jur dam cea mai mica sansa si iti jur nu o sa iti mai gresesc cu nimic esti tot ce am mai scump in viata mea te implor ioana nu stiu ce sa fac nu am treaba cu nici o fata andreea sau simona si doar stii prea bine nu te-am inselat niciodata cat am fost cu tine te implor ioana ma umilesc in fata ta in fata tuturor da-mi o sansa atata iti cer

24 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Stresată dulceață, dar de la stres nu devi analfabet peste noapte.
Te-a jignit, dă-l naibii.Nimeni nu merită atenție sau iertare după ce și-a bătut joc de tine.
Nu mai plânge, mai bine pune mânuța pe o carte, crede-mă, ai mare, mare nevoie.
Multă baftă îți doresc!

| Axys explică (pentru Musique):

E vb de tastatura trebuie sa apass mai tare pe butoane n-am nici o vina eu
oricum mersi

| zurick a răspuns:

Daca persoana cu care doresti sa fii acum ii mult mai calma si te simti mai bine cu ea ii clar ce decizie cred eu ca vei lua.Si totusi din toate randurile scrise de tine cred ca l-ai iubit si cu siguranta o parte din tine inca il mai iubeste.(sau mai mult)Decizia o singura persoana o poate face si aceia esti tu.Deci...succes! Deacord cu tine ca ai putea merge la bunica ta sau in oricare alt loc linistit ca sa te mai calmezi si ca sa fii in stare sa-ti asculti inima si sa iei o decizie.

| Axys explică:

Am avut 2 ani impreuna si sad e nasol pentru ca isi batea mereu joc de mine...
ma trata ca pe o sclava sad

| pilifalexandru a răspuns:

Eu zic in primul rand sa te calmezi, pentru ca esti tanara ( banuiesc ca nu ai peste 18 ani sigur ) ai toata viata inainte. Ramai cu aceea persoana care te face sa te simti mai bine si care te face mai fericita, oricum ceea ce simti tu pentru cei doi baieti nu este iubire crede-ma, este doar atasament si dorinta.

| Roxxanne a răspuns:

Ramai cu baiatul de acum, am o prietena ca are o relatie cum ai avut tu. dar sta ca idioata. ca altfel nu pot sa o numesc. Nu erai fericita cu el nu? Ai si tu dreptul la cineva care sa te aprecieze si sa te faca sa te simti iubita!

| Axys explică (pentru Roxxanne):

Multumesc multsad recret asta e am pus suflet dar nu vreau sa jignesc pe nimeni eu nu-s in masura sad...

| YourAngelღ a răspuns:

Pai ar trebui sa iei o pauza si sa te duci la bunica ta o perioada.
Trebuie sa iti dai seama pe cine iubesti cu adevarat.
E greu sa alegi dintre 2 persoane pe care le iubesti.
Nu in toate situatiile iti poti asculta inima dar acum trebuie sa o asculti si vezi ce iti spune.
:*

| Axys explică (pentru YourAngelღ):

Voi lua o pauza ca nimica nu ma mai opreste de acuma...
si sincer iubesc o singura persoana pe acest prieten care sunt acum
pe fostul l-am iubit m-am comportat frumos... si plus de asta i-am fost fidela el nu!
o sami revin dar o sa fiu doar cuc el de acuma l-am iertatcrying de multe orii

| ganducigas a răspuns:

Nu pot sa vad viata fara tine plang pe strada de nebun se uita lumea la mine dar nu ma intereseaza de nimeni de nimic ioana te implor o mica sansa iti jur o sa am grija de tine mai ceva ca ochii mei din cap

| ganducigas a răspuns:

O sa fac tot ce imi vei cere tu ioana crede-ma imi las familia imi las tot daca e nevoie numai sa fiu cu tine fac tot ce iti doreste inima ta

| ganducigas a răspuns:

Te rog din suflet haide sa ne vedem la o cafea undeva sa vorbim ioana te rog din inima astept raspunsu tau cu sufletul la gura te implor ioana te implor

| ganducigas a răspuns:

Imi este martor dumnezeu nu am vrut niciodata sa te ranesc asa tare abia acuma am realizat aici cu adevarat cat te-am ranit eu pe tine ingerasu meu dar nu am vrut niciodata cu buna stiinta sa fac asta tu ar trebui sa stii asta cel mai bine dar familia situatia mea toata presiunea ce era pe umerii mei si tu stii cum sta situatia. am ajuns sa ma comport uneori aiurea fata de tine am realizat asta si imi blestem zilele ca nu am avut grija sa nu se intample asa ceva

| ganducigas a răspuns:

Eu fara tine nu traiesc iti jur te rog macar vorbeste cu mine doar atata iti cer crede-ma ca am ganduri rele nu mai judec doamne da-mi putere te rog ia si te gandeste putin la mine oferami macar 10 minute cu tine sa vorbim

| Axys explică (pentru ganducigas):

Te rog sa ma lasi in pace... gata si team spus si cand ai venit in zioa aia la mine eu nu pot sa fiu obligata de tine
.

cum ai stat fara mine cand neam desprtit prima oara asa poti sta si acuma si ce rost ar avea sati ei viata ca nu inteleg...
ce crezi tu ca rezolvi prin chestia asta nu rezolvi absolut nimic ok... lasa-ma in pace ata cer vreau sa fiu lasata in pace si parintii mei stiu ca nu mai vreau sa fiu cu tine eu am decis... asta datorita tie pentru ca m-ai facut sa fura de nenumarate ori gata!

| ganducigas a răspuns:

M-ai umilit aici pe site ca mi-ai dat 10 lei sa ma tund si mi-ai dat de mancare... dar eu ca ti-am cumparat atatea de ce nu ai mentionat ingerasu meu... lasa ca dumnezeu e mare sper sa fii fericita ca pe mine unu m-ai distrus

| Axys explică (pentru ganducigas):

Da meai dat dar mai uitat ...si m-ai facut sa ma simt singura cum era pentru mine nu asta ma interesa ca sa stii!

| Axys explică (pentru ganducigas):

Nu imi mai spune ingerasul meu ok te-ai batut joc de mine m-ai facut sa ma simt singura si respectul s-a dus la rapa si am acuzai mereu.in fine n-ar mai conta... oricum fericirea tio poti gasi orcand asa cum si eu am ales asta pentru ca aveam envoeie de cineva intr-adevar care sa ma iubeasca asa cum sunt si sa am respecte!

| Axys explică (pentru ganducigas):

Toti baieti ar zice chestia asta ca vai team dat dar pe ei nu-i intereseaza sufletul le place sa fie cocsi.si dupa aia aia sa apara acuzati ca femeia e de vina ca ea cere ca nu stiu ce sincer eu nu aveam ganduri de profit dar uite n-avem nevoie de asta singurul lucru de care aveam nevoeie d ela tine era sa fi intelegator si sa nu mai acuzi de aiurea gata de aici gata fiecare mere in drumul lui si cel care a gresit sa fie pedepsit de Dumnezeu asa cum merita eu nu te blestem poate deja ai facut-o dar sincer o spun ca nu imi pare rau cama pus suflet si ce daca am dat pentru frizeri si n-am ziso cu rautate gestul a contat pentru mine

pa...
si te rog lasa-ma in lumea, mea in pace

ata o sa fac pentru tine o sa ma rog tine sa iti fie binewinking

si cu ce team distruns eu eu nu-s montru eu nu distrug oameni nu scrie pe mine asta asta ma inerveaza cel mai tare ca mereu ai fost cel care mereu ma acuzai de pomana cums a traiesc asa.
te rog lasa-ma gata

| Axys explică (pentru ganducigas):

Si te rog nu-i mai trimitee lui tata mesaje lasam parintii in pace nu-i amesteca,, da. gata ai vrut sa vb cu mine team zis gata pai gata
ca nimeni nu e oblicat.

| Axys explică (pentru ganducigas):

Da am uitat sa mentionez dar asta nu ma avantajeaza cu nimic...
doar pentru ochelari
iti pot multumi
atata...