| sica2 a întrebat:

Acum vreo 2 luni mi-a aparut niste pete, bubite rosii chiar acolo de unde iese urina la sex masculin si cand urinez ma cam ustura dar nu tare si in timpul acela paca se activeaza petele alea si se fa rosi si aprca se intind si dupa ce vreo 3 minute se linistese usturimea si petele incep sa se duca dar nu patesc asta mereu si eu ma spal des in zona aceea,oare de ce nu se duce am dat cu sapun,gel de dus si degeaba, ofer funda si imi este tare frica ca mama a zis daca mi-am inceput viata sexuala si daca tot continua sa mergem la doctor voi ce credeti ca am si ce sfaturi ca imi este tare frica, ofer funda pentru raspuns

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu ti-ai ales bine partenerul de sex.Fii mai atent. Fugi la medic. Daca vrei sa mai faci treaba pe viitor.

| VladPetcu a răspuns:

Tu ai facut candidoza. Du-te cat mai repede la doctor sa iti dea niste pastile speciale pentru asa ceva. Du-te cat mai repede ca risti sa iti pierzi ''instrumentu''.
Funda?

| iubitic a răspuns (pentru VladPetcu):

Sa intelegem, ca tu l-ai pierdut deja.Ce experienta sexuala, ai tu la varsta ta? Cum dracu, poti debita asemenea tampenii? Am vazut si in alte ipostaze, ca nu esti decat un simplu vanator de funde.Am trecut de mult de varsta ta,am si un fiu mai mare decat tine,dar abtine-te,esti de o prostie rar intalnita.Mi-am facut cont,pe TPU,cu gandul sa ajut tinerii,in special in domeniul IT,unde lucrez si am zis ca experienta mea de viata,sa o impartasesc tuturor,cu draga inima,dar sunt unii ca tine, care sa-mi fie iertata expresia"put de atata prostie".Imi cer scuze, daca si altii s-au simtit ofensati, nu e cu rea vointa, dar asta este.Cred ca am sa renunt,la acest cont, cu parere de rau, dar aici se vad si rezultatele a ceea ce sa invatat, in ultimii ani.I'm sorry, but you are the Metin generation.

| VladPetcu a răspuns:

Imi dai funda ca eu ti-am zis ce ai de facutwinking

| anonim_4396 a răspuns (pentru VladPetcu):

Cersetor afurisit de funde! Cersetor o sa iti suspende contul ba!

| YouNoob a răspuns:

Du-te la medicul de familie sa iti dea trimitere la un specialist...
Ce face lipsa de apa si sapun laughing))

| AlinaPristavu19 a răspuns:

Ar fi bine sa consulti un dermatolog si nu trebuie sa te sperii ca doar te controleaza ci doar te intreaba si iti prescrie o reteta oricum s ar putea sa fi facut o alergie sau eczeme plus ca ziceai ca ai dat cu gel de dus, sapun astea irita si mai tare stiu o crema buna,, flucinolon",,, betaderm"dar cel mai bun este un dermatolog