| anonim_4396 a întrebat:

Aftele pot aparea daca am baut apa dupa cineva?
De obicei daca beau apa dupa cineva ma aleg cu cosuri straight face.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| misterioaѕa a răspuns:

Da,poti lua multe boli ale cavitatii bucale daca bei apa dupa cineva.
Acum depinde de fiecare pers, de exemplu tu, te alegi cu cosuri dar poti face si ceva ma grav findca esti mai sensibila.

2 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Nici eu nu beau apa dupa nimeni.
iau microbi big grin

| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

Nu cred, mie imi apar cand iau anumite antibiotice. Vezi ce pastile ai luat si daca esti alergica.
Ca sa scapi de ele ceri la farmacie glicerina boraxata.