| BossAlcool007 a întrebat:

Dacă am coșuri pe fața și beau uneori cola, se poate ca unele coșuri să-mi apăra din cauza ca am băut cola?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| justanotheruser99 a răspuns:

Absolut... De la orice suc carbogazos ies coșuri, iar daca mai mănânci si chipsuri, seminte prajite e teroare. Sfat: evita toate cele de mai sus si înlocuiește sucul cu apa cu lămâie sau sucuri naturale făcute in casa happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de persoana.Cosurile pot aparea de la sucuri.

| TheNigga a răspuns:

Dulciurile pe baza de ciocolata, crema, cafea, sucurile cu acid, pot influenta (la unele persoane) aparitia cosurilor. Insa nu iti imagina ca daca te opresti cosurile vor inceta sa mai apara.
Nu ai ce face, si eu am avut o gramada de cosuri si mancam o gramada de prostii si nu-mi pasa laughing.
Insa iti zic ca POT INFLUENTA aparitia. Deci nu te gandi ca daca bei si mananci prostii o sa ti se incarce fata de cosuri. Daca ai fata plina, cel mai mult se datoreaza tie, nu prostiilor pe care le consumi.