| Bellee a întrebat:

Salut ..cind sunt stresata beau cafea tare... e ca un fel de obicei, nu de mult am baut o ceasca si simt inima intr-un mod ciudat poate fi de la ea?

Răspuns Câştigător
| prizeFTW a răspuns:

Cafeaua nu este bună.De ce crezi că doctorii nu recomandă un tip de cafea anumitor persoane? Crede-mă! Cafeaua şi energizantele sunt foarte dăunătoare. Energizantele sunt cancerigene şi în plus poţi să ai probleme cu inima de la cafea şi energizante şi poţi face diabet. Aşa ca un sfat prietenesc: încearcă să te dezobişnuieşti de acest obicei.
Sper că te-am ajutat.
Paaahappykiss