| as1reetgerfdqa2 a întrebat:

Ajutati-ma pls. In fine scuzati categoria dar ma cam grabesc ca trebuie sa plec. Deci aseara am visat ca toata lumea s-a schimbat, adica ca si cum am visat ce se va intampla in viitor. Deodata se facuse seara si eram cu varul meu. Deodata vad o fata pe strada cu parul pe ochi (gen cea din The Ring). Dar numai ca era albastra si varmiu a spus ca e o fata dintr-un film pe nume cele 8 stafii sau cam asa. Noi am fugit iar ea ne urmarea. Si in fata ne-a aparut un fel de Phoneix (pasare) alba care ne orbea. Dupa aceea m-am trezit. Pls ajutati-ma m-am speriat de moarte cand m-am trezit. Si nu, nu m-am uitat la nici un film de groaza sau ceva de genu de vreo 5 luni. DAU FUNDA!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| 24082000 a răspuns:

Cauta si tu pe net ce inseamna cand visezi "pasare" si ce ai mai visat tu acolo! Este doar un vis nu trebuie sa iti fie frica! :* Funda?