| anonim_4396 a întrebat:

Heyhappy Am visat aseara mai multi tineri langa o piscina, apoi o fata de acolo a intrat in apa si s-a dus la fund foarte repede( de parca avea un bolovan sau ceva greu ce o tragea in jos ). Deodata eu eram in locul acelei fete si nu puteam sa respir si ma inecam. Apoi m-am trezit brusc si se invartea camera cu mine si am inceput sa tremur :-s Mi se facuse rau. De la ce sa fie? Sau ce inseamna?

1 răspuns:
| UnforgotableeeLoovee a răspuns:

De cele mai multe ori visezi urat cand te culci cu ganduri multe ca de exemplu:maine poate imi moare pisica ca e bolnava, am luat o nota mica, adica ganduri din astea negative.Nu stiu da
(inecandu-te tu sau altul) sentimente sau trairi coplesitoare, incapacitate de a face fata emotiilor, emotivitate, criza, timiditate, stress, teama, oboseala psihica, risc de esec
- (salvare de la inec) odihna, calmare, linistire dupa o perioada plina de emotii, rupere de orice probleme, indiferenta
- (inecat cu un os) piedici minore, dar periculoase.

4. Inecand

De te vei visa inecandu-te, te paste o primejdie din partea celor din jur.

5. Inecat

Fereste-te de accidente.
ca inseamna ceva, dar am gasit asta, poate te ajuta: