| PaintUrLife a întrebat:

Ajutati-ma va rog.Deci asta e situatia, sunt singura acasa.Cand am fost la toaleta mi-am gasit chilotii rosii.Cand am dat cu hartie igienica, si aia era rosie.Nu asta ma deranjeaza (ca poate mi-a venit ciclu) ca sunt la varsta de 14 ani. Ceea ce ma sperie e ca nu am avut nici un fel de durere de burta sau ceva,ma simteam destul de normal, ca in fiecare zi.E posibil sa-ti vina menstruatia fara sa ai simptome? ...sunt speriata.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

E ffoarte normal..la fel mi s-a intamplat si mie happy
Nu ai motive de ingrijorare

| KellyGreen a răspuns:

Da, nu scrie nicaieri ca trebuie obligatoriu sa ai simptome, si mie cand mi-a venit nu am avut nici un fel de durere deci nu te speria ca e normal.

| simiy a răspuns:

Da ar trebui sa fii fericita ca nu te doare burta, sunt unele femei pe care nu le doare nimic. Poate esti una dintre norocoase. happy

| Domnisoaraindragostita a răspuns:

E normal sa fie asa la inceput.

| doolce_5899 a răspuns:

Nu mai fi speriata. Asa este la inceput. Dupa o sa inceapa sa te doara burta. Este foarte naspa.