| Jnr_Kristi_1999 a întrebat:

Incepand de ieri am o mica problema cu ochi-ul drept. Ma cam deranjeaza putin. Am o impresie ca ca si cand aceste este umflat iar pleoapa este putin cam grea. Ochii obosesc foarte repede. Insa ceea ce ma deranjeaza foarte mult este ca imi simt ochiul drept foarte greu, adica pleoapa. Ce pot sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Buna :)
Poate ai tras curent? ori te-a piscat ceva...
Pune compres cu apa rece/gheata
http://www.sfatulmedicului.ro/......njeni_5820
Daca nu, adreseaza-te direct la farmacie.
O seara buna :)

| Jnr_Kristi_1999 explică (pentru caramela):

Da, azi ma simt mai bine. M-a tras curent-ul happy Multumesc ca ai incercat sa ma ajuti. Funda.

| caramela a răspuns (pentru Jnr_Kristi_1999):

Ma bucur ca te simti mai bine si ca ti-am putut fi de ajutor happy
O zi buna happy