| Andreeeeeaaaa859 a întrebat:

Ajutor repede va roooog! Simt ceva în ochi,dar nu vad nicio geana sau ceva de genul, când țin ochiul deschis nu ma deranjează dar când îl țin închis simt ca mooor! Ce sa faccccc nu mai pot

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Mergi la oftalmologie, la urgente!
Poate ai un corp strain sau o infectie.
Ambele trebuie tratate urgent sa nu ramai fara vedere!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M-am confruntat cu asta... aveam și ochiul roșu.mi am pus picături Ocuflash și nu mai am treabă.
Dacă simți că e grav mergi la doctor cu ochii nu-i de joaca.

| tril a răspuns:

Mergi acum la urgente oftalmologice.

| FlappyXXX a răspuns:

Mergi la baie și încearca sa il speli bine cu apa rece, poate totusi e ceva dar tu nu vezi.
Sper sa fii bine.

| 123456789101112131415s a răspuns:

Poti sa o speli cu apa poate iese dar cel mai bine ar fi sa te duci la doctor