| MaraMadalina1888 a întrebat:

Am nevoie de ajutor urgent, am o pata rosie,nu stiu cum sa explic, știți când trageți de ochi si e partea aia de sub ochi care de obicei e putin spre rosie? Am o pata acolo la ochiul stâng,si toata partea aia este rosie, mă doare de parca am o geana in ochi, celălalt ochi nu are nimic.Ce este? Vă rog răspundeți rapid.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Freya1 a răspuns:

Te-ai lovit recent sau ceva? Probabil e o venisoara sparta, mergi la un medic oftalmolog daca te supăra sau macar la medicul de familie.

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Medicul oftalmolog iti scrie reteta necesara.
Poti insa sa te interesezi si la farmacii, poate te ajuta careva cu experienta.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu stim dragă, nu putem ghicii, mergi la oftalmolog si vede el ce ai.