| Cristian2003 a întrebat:

Ajutor,va rog! De cateva zile cand incerc sa inspir adanc nu poate intra tot aeru' si simt de parca m-as opri brusc,iar de cateva ori pe zi simt ca intra pana la capat,nu simt ca si cum m-as sufoca,dar este inconfortabil, am vreo problema oare?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| SLexuS a răspuns:

Ai asm, am pățit-o și eu, dacă nu te duci și nu te tratezi o sa ajungi sa fobosești din acelea care sufli ca sa nu faci infart

| Cristian2003 explică (pentru SLexuS):

Nu cred ca este chiar asa

| SLexuS a răspuns (pentru Cristian2003):

Ba da...

| Mc_Robert_1985 a răspuns:

Numai sunt doctori chiar deloc in tara asta?!?! Asa de rau am ajuns, ca sa cerem pareri pe site-uri?

| Cristian2003 explică (pentru Mc_Robert_1985):

Voiam sa stiu daca e grav ca sa stiu sa ma duc sau asa, una d-aia care trece