| Lala20 a întrebat:

Ajutor va rog! Ieri am avut in mare parte gatul uscat si am fost obosita.nu am dormit chiar foarte bine si m-am trezit de cateva ori tusind, iar de dimineata ma doare aproape de fiecare data cand inghit sau beau ceva sau mananc in piept.chiar in mijloc si tusesc destul de rar dar totusi. Ma sperie foarte tare!(saptamana trecuta am fost usor racita dar mi-a trecut destul de repede- nu am tusit!) Ce credeti ca poate fi? Sfaturi va rog. ce sa iau?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Lala20 explică:

Dar gatu mi-e doar iritat de la tuse,,,, eu de durerea in piept si. tuse ma tem? sfaturi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu de fiecare data cand ma dore an gat sau am amigdalele rosi pline cu puroi fac gatgara cu bicarbonat de sodiu alimentar doar gargara pontul asta al stiu de la un medic si dupa aia nu mai mananci nimic 1 jumatate de ora sau seara aninte de culcare trece garantat

| nocomment_4400 a răspuns:

Pai eu cred ai trebui sa mergi sa consulti un doctor...asa noi nu cred ca iti putem spune...eu una chiar nu stiu.sorry.