| anonim_4396 a întrebat:

Ajutor! vreau neaparat sa slabesc vreo 5 kg. acum mai este si in perioada sarbatorilor. va rog sa imi dati un regim usor de respectat fara sa fac foamea si sa fie relativ repede. funda+vot! multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Bubble13 a răspuns:

As vrea o dieta incercata de voi, care da rezultatebig grin

| UNHleaSHD a răspuns:

Sala de dimineata pina seara + suplimentele potrivite = -5kg intr-o saptamana si pasibil o inima bolnava.

| marinteodora a răspuns:

Cum sa dormi cel putin 7 ore? somnul te ajuta sa slabesti.si daca te culci la 11 noaptea trebuie sa te trezesti la 6

| iLoveCoffe a răspuns:

Cel mai bun regim: poti sa mananci orice dar cu cantitate redusa, dimineata cand te trezesti o ceasca cafea, apoi mananci pe la 11-12 ca iti vine foame, mai mananci odata pe la 5-6 apoi somnwinking