| Voaides_Georgeta_1988 a întrebat:

Alaptez si am slabit foarte mult in 4luni, 6kg. Ce pot sa fac ca sa ma ingras la loc?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Dacă ești din Namț, nu mai fă nimic. E foarte bine așa

| Arthiom a răspuns:

? femeile pe care le cunosc eu si au nascut au petrecut luni pe la sala si au facut exercitii si acasa ca sa slabeasca si dvs. va doriti opusul?

| Coca_Marian_1984 a răspuns:

Buna,si felicitarile mele ca esti mamica,nu-ti face griji,trebuie sa ai o dieta bogata si variata, dar respecta un program de mese, mai multe legume si fructe, cauta sa te hidratezi bine, si incearca sa reduci stress-ul.