| Ianna33 a întrebat:

Ce sa mananc ca sa ma mai ingras putin? Am slabit cam mult si nu-mi convine.

Răspuns Câştigător
| deeea28 a răspuns:

Daca vrei sa asculti de o tipa care avea aceeasi problema ca tine atunci iti dau un sfat: nu te mai agita sa te ingrasi, esti frumoasa asa cum esti. Atat m-am straduit si eu sa ma ingras si am luat si pastile si am facut tot felul de prostii sa mai pun si eu un kg, dar degeaba. Acum mi-am gasit fericirea alaturi de cineva si mi-am dat seama ca slabeam din cauza nervilor si a supararii. Linistita acum, am inceput sa ma ingras. Am ajuns de la 45 de kg, la 56. In atatia ani nu m-am ingrasat un gram, dar in cateva luni cu el, m-am ingrasat 11 kg. Acum cand am inceput sa am burta, ca de, nu mai sunt plata ca inainte cu 11 kg in plus, cand am inceput sa fac celulita, nu stiu cum sa fac sa dau jos macar 2-3 kg ca macar sa nu mai am burta. Si acum imi pare rau ca mi-am dorit sa fiu mai grasa. Cand nu aveam cele 11 kg in plus nu aveam pic de burta, nu aveam celulita, acum m-am procopsit cu amandoua. Faci ce crezi, dar eu cred ca ai timp, mai ales dupa o anumita varsta sa te ingrasi.

5 răspunsuri:
| BlueBird a răspuns:

Shaorma happy

| Xlove64 a răspuns:

De obicei pe TPU sunt intrebari gen 'Ce sa fac sa slabesc mai repede' laughing
Da pai incearca sa mananci carne.cartofi prajiti si multa paine

| parintele_1701 a răspuns:

Fast-food 10 mese/zi ,fara apa[numai coca-cola] si multaaaa carne ,fara sport ,fara miscare ,dormi mult ...

| parintele_1701 a răspuns:

Fast-food 10 mese/zi,fara apa[numai coca-cola] si multaaaa carne,fara sport, fara miscare, dormi mult...

| iuliaaa_9818 a răspuns:

Trebuie macar sa ai 6 mese pe zi ca sa te mai ingrasi[mai ales seara]. mananca multe fructe pentru ca au vitamine!