| anonim_4396 a întrebat:

Alcoolul ingrasa? Care bauturi anume ingrasa cel mai rau? (stiu doar de bere, dar ma refeream la spirtoase & longdrinks)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Toate bauturile alcoolice ingrasa, la fel si bauturile carbogazoase.

| Flav a răspuns:

Ma cum de toate bauturile ingrasa; deci eu's fan bere, beau cel putin o bere 2 pe zi si nimic; eu zic ca totul tine de organism si nu neaparat de ce consumi

| turist a răspuns:

Pe langa bauturile alcoolice si cele acidulate ingrasa! Ia incearca apa de la robinet... e mai sanatoasa si nu-ti ia nici mintilewinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Toate bauturile alcoolice ingrasa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Spirtoasele nu ingrasa. Exista si cure de slabire cu tarii. Ingrasa insa la greu berea si vinul. Cu cat mai dulce (vinul) cu atat mai gras. Pofta buna!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Toate bauturile ingrasa?