| StefanFlorea a întrebat:

Salut! Cum baga unii bauturi spirtoase la 90 grade, 90 % alcool aproape pur =), nu faci arsuri? Totuși știu persoane care beau asa ceva

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| hacktek a răspuns:

Se poate bea, am incercat personal; nu as mai incerca decat pe bani grei!
Ustura ingrozitor aproximativ 30 secunde, te scutura rau cand il dai pe gat. Probabil consumul indelungat provoaca rani deschise pe esofag.

1 răspuns:
| Zuzu1991 a răspuns:

Sunt unii care au un stomac, care poate digera bolovani