| lazio9 a întrebat:

Alergie la sucul natural de mere? de fiecare data cand imi sortc niste mere pielea mi se irita si ma mananca pielea de pe brate si fata... daca mananc merele fara sa le stor nu apare nici un semn...de ce oare? dau funda.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Edw08 a răspuns:

Tot ce poti face e sa stai departe de mere, altceva nu cred ca poti decat sa mergi la niste sedinte la un psiholog (nu e o rusine sa vrei sa fii sanatoasa) ca sa te ajute sa treci peste aceasta "problema" care poate fii doar pe plan psihic.Succes!