| stragery a întrebat:

Alut, am si eu o problema. De 1 saptamana am o durere la nivelul unui incisiv lateral, care s-a extins la inca un dinte. Durerea este usor persistena, mai mult noaptea se inrautateste, si am observat ca in zona gingiei, mai jos am o pata alba destul de mica, insa nu ma doare la atingere. Sunt sigur ca acea pata are legatura cu durerea fiindca se situeaza chiar sub acel dinte, am crezut initial ca-i abces dentar, insa nu am febra, durerea e minima aproape insesizabila ziua, nu ma doare dintele cand beau apa rece/calda.

Aveti idee ce tip de problema am?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu suntem medici stomatologi. Daca te iei dupa TPU cred ca iti pierzi toata dantura. Mai bine consulta un specialist.