| shadow_2791 a întrebat:

Am 1 53 si 45 - 46 kg, dar nu arat deloc greutatea pe care o am, par mai grasa, am solduri proeminente si oricat as slabi parca nu se observa nimic sad ce pot face? ma simt foarte complexata ca sunt mica si grasa crying

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Boo a răspuns:

Cati ani ai? poate ca asa esti tu. da` 45 kg nu e mult.nici eu nu am o greutate prea mare dar am burta si nu pot sa scap de eacrying

| adrialina a răspuns:

Nu te ingrijora fa sport e foarte bine eu tot am solduri si nu le suport am 1, 70 si 60 kg acum fac sport si maninc doar fructe si conserve incearca si tu!

| DeeaNegrea a răspuns:

Pai incearca sa faci ceva exercitii pentru solduri, date pe role, pe mine asta m-a ajutat.

| shadow_2791 explică:

16 ani am