| anonim_4396 a întrebat:

Am 1.63-1.64 inaltime si vreo 44-45 kg..sunt cam slaba :/ si as vrea sa mai pun putin pe mine si nu imi iese deloc Ce sa fac sa mai ma ingras?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| SkyPilot a răspuns:

Mananca cate putin toata ziua in loc de trei mese regulate.

| Dragos636 a răspuns:

1. Nu mai fă mișcare.
2. Mănâncă dulciuri și altceva care ar putea îngrășa.

| suntsieupetpu a răspuns (pentru Dragos636):

Mananc duciuri, chipsuri si tot felul de d-astea laughing