| Midway a întrebat:

Am 1.76 si 56 kg greutatea mea ideala ar fi 66 cum pot sa ma ingras 10 kg? Imi puteti recomanda un regim big grin FUNDA!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| 6111992 a răspuns:

Buna ca sa te ingrasi rapid incerca sa mananci in fiecare dimineata pe stomacul gol o ciocolata si o banana rezultatele se vor vedea in maxim doua saptamani, dar acum depinde ce fel de organism ai tu daca ai arderile rapide iti va lua mai mult timp sper ca te-am ajutat.

| Midway explică (pentru 6111992):

Ce fel de ciocolata? Adica simpla Amaruie sau cu fructe si intreaga?

| 6111992 a răspuns (pentru Midway):

Buna ce vrei tu nu conteaza oricare, ciocolata sa fie laughing.

| 6111992 a răspuns (pentru 6111992):

Buna am omis ceva da intreaga dar poate sa fie o ciocolata mica nu conteaza.

8 răspunsuri:
| sufletsel a răspuns:

Mananca multa paine, multa carne si preparate din carne!

| ell3ny a răspuns:

Buna...3 mese pe zi dupa care de 3 ori desert shack formula 1, 1 data pe zi pudra proteica si complex de multivitamine big grinbig grinbig grin

| Criss003 a răspuns:

Vrei sa te ingrasi? eu am 1.60 si 48 de kg si imi sta foarte bine. daca ma mai ingras cand o sa fiu mai mare si ma dezvolt mai mult se pun sunci pe minerolling on the floor mai bine ramai asa altfel asa patestiwinking

| dasabalaeverybody a răspuns:

Exact asa e si mama mea! esti foarte bine! daca chiar tii sa iei 2-3kg,ok,dar nu mai mult.

| cutudragutz a răspuns:

Incearca sa mananci mancare sanatoasa si sa nu mai mananci de la fast-food mancarea de la fast-food te ingrasa dar o sa arati ca aia obezi deci mai bine mananca mancare cat mai sanatoasa si evita sare zaharul si grasimile te poti imbolnavi si incearca sa bei cat mai multa apa acum in sezonul rece cele mai sanatoase fructe sun gutuile pe curand sper sa asculti sfatul meu