| DinozaUR2 a întrebat:

Imi puteti recomanda un regim care sa ma ajute sa-mi mentin greutatea constanta?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| KeshaTikTok a răspuns:

Sa nu mananci multa paine, carne, oua, ulei, sucuri, dulciuri. Sa mananci salate cu putin ulei, sau daca ar fi zeama de la salata de rosii cu castraveti - care de obicei se mananca cu paine - eu as zice sa nu o mananci.
Asta e destul de usor...sau sa faci sport, ori dulciuri mai simpliste fara multe ingrediente care ingrasa - fa-ti tu in casa daca tii neaparat sa mananci -, supa aceea de varza big grin.
Sau cand iesi cu fete sa te abti de la un Mc, de la o prajitura StarBucks, este greu...sau cand te duci pe la cineva si vezi cartofii prajiti, si te intreaba si pe tine daca vrei - sa zici ca nu -...chestiile de baza:
-nu manca dulciuri
-fa sport
-nu manca uleiuri
Daca chiar ti neaparat sa o faci, fa-o!