| BogdanDavidZ a întrebat:

Am 1.77 la 14 ani. nu sunt prea inalt?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| CuriousStuff a răspuns:

Nu, esti chiar la limita superioara, insa nu esti prea inalt, la 14 ani poti sa ai oriunde intre 1.55-1.80, media fiind undeva pe la 1.67. -Pentru baieti
1.54-1.74 -Pentru fete.
Am presupus ca esti baiat.

6 răspunsuri:
| ladyMillion a răspuns:

Esti tipu' visurilor mele

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Dacă ești și frumos, vezi că te ia de soț @sdhgjjjkjkk! : ))

Răspuns utilizator avertizat
| Desireღ a răspuns:

Voiai să ai 1m sub clanţă sau ce?
E ok.

| Aamalikaa a răspuns:

Eu am 1, 60 la 11 ani :/