| vladeraser3 a întrebat:

TPU! Am 18 ani si am 1.77 si n-am avut pana acum o prietena. Credeti ca e un avantaj ca sunt inalt pentru fete?happy

22 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

1.77 inalt, fi serios

| vladeraser3 explică (pentru RAY):

Mereu vii tu si ma subestimezilaughing

| vladeraser3 explică (pentru RAY):

Poate nici tu nu ai 1.90laughing dar pentru media de inaltime a Romaniei 1.77 este inalt...

| RAY a răspuns (pentru vladeraser3):

Media inseamna a fi inalt?

| vladeraser3 explică (pentru vladeraser3):

Media de inaltime este 1.74 in Romania, deci asta inseamna ca sunt peste aceasta medie.Da tu domnule ce inaltime ai? Ca te dai prea perfect si prea frumos! Mereu vii si ma subestimezi! Asta faci tu mereu! Te rog frumos sa nu mai raspunzi la nicio intrebarea a mea! Aici este TPU! Toti pentru unul si unul pentru toti! Aici nu vii si subestimezi oamenii cum vrei tu, pentru ca tu te consideri cel mai tare!

| Andreeush a răspuns:

Nu contează înălțimea, sunt alte lucruri mai importante.

| mentholinks a răspuns:

Ca și cum ai întreba dacă e un avantaj ca ai toate membrele. Da poate sa fie fata de unul care nu are o mana sau un picior dar la înălțime ce avantaj sa fie. Dacă te îndrăgostești de una de 1.45 bună rău și frumoasa 1.77 ai tai vor fi un dezavantaj.

| vladeraser3 explică (pentru mentholinks):

De ce?

| mentholinks a răspuns (pentru vladeraser3):

Pai arata caraghios un cuplu unde diferența de înălțime depășește 20 de cm, și iar e caraghios ca fata sa fie cu cel puțin 5 cm mai înaltă ca băiatul.

| BlackRose03 a răspuns:

La 1.77 nu ești înalt...
Aia 3 cm peste medie nu fac aproape nicio diferență

| PrintesaGumitaa a răspuns:

Nu conteaza inaltimea conteaza frumusetea si comportamentul.

| vladeraser3 explică (pentru PrintesaGumitaa):

Asta e parerea ta, depinde ce inaltime ailaughing

| PrintesaGumitaa a răspuns (pentru vladeraser3):

Da, depinde si ce inaltime am dar totusi degeaba e inalt daca e urat, are 2 neuroni si habar nu are sa se comporte cu o fata.

| vladeraser3 explică (pentru PrintesaGumitaa):

Oklaughing Eu te am intrebat daca e un avantaj sau nu. Nu te am intrebat daca e prost, daca e destept...

| PrintesaGumitaa a răspuns (pentru vladeraser3):

Aa, deci nu ai inteles raspunsul meu, sa iti spun mai simplu atunci: NU este un avantaj!

| vladeraser3 explică (pentru PrintesaGumitaa):

Foarte bine! Zii direct.

| llleo a răspuns:

Nici dezavantaj nu cred că e. Tu ce părere ai, Vlad?

| Cduncfujndf a răspuns:

La 1.77 nu ești chiar așa înalt să știi...dar fetelor oricum le plac băieții înalți. Dar ăsta nu e un lucru chiar așa important.

| vladeraser3 explică (pentru Cduncfujndf):

Bine, dar nici mic nu sunt! Eu te am intrebat daca e un avantaj nu daca consideri ca aceasta inaltime este mare. Majoritatea fetelor sunt sub 1.75 si rar au peste 1.80...

| cristian200313 a răspuns:

Nu conteaza inaltimea, conteaza comportamentului si ca fii alaturi de ea.

| Bianncax a răspuns:

Nu conteaza doar intaltimea, ci si comportamentul, aspectul tau fizic si cunostintele happy

| vladeraser3 explică:

Intrebarea e adresata doar fetelor!