| jfkssdkjfnmv fsdfjsld a întrebat:

Am 1.85 m si 70 de kg. Dupa parerea voastra e bine?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| anad a răspuns:

Depinde si de varsta, dar daca nu ai probleme de sanatate, inseamna ca ai o silueta de invidiat.

| alexflor87 a răspuns:

Mai bine de atat nu se poate. Nu te speria. Felicitari pentru silueta. happy