| Onel16 a întrebat:

Am 17 ani si sunt cam slab...1.85 inaltime si 55 de kg. xD
Vreau sa stiu si eu parerea voastra.
Daca o sa ma duc la sala voi pune in greutate pe mine?

4 răspunsuri:
| ForeverWarrior a răspuns:

Da daca ai un program bine pus la punct si o sa mananci de 5-6 ori pe zi o sa pui, daca am pus eu ca aveam aproape 17 ani 188 cm si 61 kg m-am antrenat acasa constant de 5 ori pe saptamana si acum am 18 ani si 73 kg aceeasi inaltime si acum m-am apucat de sala.Se poate dar pentru noi astia mai slabi e foarte greu la inceput, fa cateva luni si nu te descuraja, continua rezultatele o sa apara daca faci ce trebuie

| Ryuunosuke a răspuns:

Nu mai mult vei slabi

| cristif a răspuns:

Poti merge la sala, dar daca nu mananci de cateva ori bune pe zi, nu pui nimic.

| Ericav_Andrei_1994 a răspuns:

Trebuie sa mananci bine, sa iei niste suplimente alimentare si neaparat sa mergi la sala pentru a sta bine carnea pe tine. Ca pana la urma tot o sa te ingrasi trebuie sa faci sala si sa mananci bine. Succes frate!