| Issa001yss a întrebat:

Am 12 ani si am fumat azi prima data 3-4 tigari, nu imi va fi afectata cresterea in inaltime?
P.S.: specific ca sunt pall mall mentolate

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Si cresterea si plamanii si alte organe. Ia niste tigari de guma. Sunt mai bune.

| cristimihailov a răspuns:

Despre cea in inaltime nu stiu.
Dar despre cea in longevitate stiu sigur ca afecteaza dramatic.

| gelu1970 a răspuns:

Daca sunt si mentolate cred ca o sa pierzi inaltime. vei ramane pitica.
lasa naibii tigarile. prietenii care te apreciaza si sunt cu adevarat prieteni nu te au in cercul lor datorita faptului ca esti fumatoare cu mentol. daca din nefericire te-au ales pentru asta, te sfatuiesc sa schimbi prietenii. bafta.

Răspuns utilizator avertizat
| 12345Anonim a răspuns:

Ai fumat si ai 12? da, tigarile iti vor afecta cresterea in inaltime, iti vor da peste cap tot organismul. daca ai sti cat de periculoase sunt tigarile nu te-ai mai apropia de ele.

| Issa001yss explică:

Dar n-am tras in piept