| xDeiia11 a întrebat:

Din curiozitate : Cat costa un pachet de tigari mentolate ( Pall Mall, de exemplu ) si ce tipuri de tigari mentolate mai stiti?

Funda :*!

P.S. Raspunsurile de genu` : " Tigarile sunt daunatoare etc. " & " Nu stiu ", " Eu nu fumez " etc. mai bine nu va chinuiti sa le scrieti! Stiu deja asta! Sunt doar curioasa tongue :*! Mersii & astept raspunsuri cat mai repede posibil!

Răspuns Câştigător
| ReViNeMaScAtii a răspuns:

12.8lei parcathinking
sau incearaca kent clik.
ps:tigarile mentolate is mai daunatoare dacat tigarile normale

1 răspuns:
| DdyM13 a răspuns:

Kent click sunt cele mai bune, dar exista si Malboro happy + Vogue, Virginia Slims etc. Cu preturile nu te pot ajuta prea mult big grin