| adibl a întrebat:

Buna TPU am fumat cam 5 tigari intr-o saptamana nu sunt fumator si azi seara cand am fumat o tigara pall mall cand am inceput sa ametesc oare de ce este ceva grav? dau funda! happy

2 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Daca nu esti obinsuit sa fumezi e normal sa ametesti.

| Peaches a răspuns:

Acum nu este grav. Mai ai timp sa te opresti. Ce nu intelegi din "tutunul dauneaza grav sanatatii"? Ca sa nu spun ca bunicul meu ca "faci banii fum"!
Ramai la statutul de nefumator si n-o sa mai ai niciun fel de ameteala.
~Roxetta