| Nero_1949 a întrebat:

Caut tigari mentolate mai tari decat Pall Mall menthol? Ajutor!

7 răspunsuri:
| Klara a răspuns:

Uhmm...Glamour?winking Pentru femei...happy

| BUBULINA a răspuns:

Gasesti la chioscul cu ziare.
altceva nu cauti?
app si vezi ca la taraba cu cartofi gasesti si vointawinking

| Aurelia a răspuns:

Nu ne intreba pe noi despre asa ceva, mai bine lasa-te de fumat!

| andytza a răspuns:

Poti sa cauti ca n-avem nimic impotrivalaughing Vezi ca in piata, pe la rusi ( la mine in oras asa se numesc astia care vand tot feluri de lucruri\), au tigari `Plugarul `. Sunt cele mai tari tigari (mentolate ).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salem. Avizeaza continutul de mentol. Banditism este ceea ce fac guvernele in EU taxind tigarile in dusmanie iar fabricantii sint duplicitari si protectionisti. Isi bat joc de populatie dar in final vor pierde jocul. Vind tigari originale pret extraordinar CIF orice port, orice marca American Tabaco sau JTI. VIND tigari fabricate la comanda marca si specificatia cumparatorului livrate in orice port preferabil Rusia. Citeste netul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti un bou!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oameni buni, nu mai sariti cu "Lasa-te de fumat" cu orice ocazie. Noi, fumatorii, stim prea bine cat de nociv este si cat de mult riscam. Si totusi, sunt motive pentru care nu ne lasam. Ori ca ne place, ori ca nu avem destula vointa, ori ca avem nevoie de o preocupare etc, motivele sunt destule, n-am sa le insir pe toate. Eu unul personal fumez pentru ca imi place. Da, am incercat sa ma las, si n-am putut.
Repet, nu sariti cu gura daca nu stiti despre ce este vorba. Cand te vei apuca tu insuti de fumat si vei incerca sa te lasi, atunci sa vorbesti (daca reusesti sa le lasi).
Cat despre tigari mentolate, singurele pe care le-am fumat au fost Pall Mall Slims Mentolate.