| Cretzule a întrebat:

Am 13 ani si 1.83,mama are 1.80 si tata 1.88.Fac lupte libere.Trec de 1.95?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| buli a răspuns:

Depinde, s-ar putea sa treci s-ar putea sa nu. depinde daca mai faci ceva sporturi care te dezvolta in sensu asta, esti cam foarte inalt pentru varsta ta. Nu prea cred ca o sa treci de 1, 95 pe la 1. 90 o sa te opresti. Asta e parerea mea.

4 răspunsuri:
| Zambet a răspuns:

Aoleu la 13 ani 1. 83? :O

Omg!

Eu am 13 ani si 1. 65. (si fac si handbal)

Din cate stiu eu despre lupte libere, ca am facut si eu 3 ani, ramai scund. Cel putin am o prietena de 17 ani, are spatele ff lat,(de la muschi) si inaltimea e 1, 63.Si are picioarele ff mici.Deci,e perioada de pubertate, o sa cresti din cauza asta nu din cauza sportului.Parerea meawinking

| kamikaze a răspuns:

Nu prea are cum asa ceva dar cred ca vei trece si de 2. 80

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!

Ce inaltime ai?! Ce varsta ai?! Aoleu! Vai de mine!

Intreaba antrenorul cu care faci luptele.

Pa-pa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e bine sa fii atat de inalt.Mai mic!