| Darius9 a întrebat:

Am 15 ani jumate si inaltimea de 1.87-1.88.Avand in vedere ca mama are 1.78, iar tata 1.83 la ce inaltime credeti ca o sa ajung?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Latinmoon a răspuns:

Pana la 20 ani te vei inalta frumos, depinde cum este firea ta oricum este normal ca baiatul sa fie mai inalt.
Good luck and keep to calm, totul va fi bine! >big grin

7 răspunsuri:
| Different69 a răspuns:

Poti sa ajungi si la 1.90...pana la 19-20 de ani tot o sa cresti.

| IonCucu a răspuns:

Salut! e foarte bine ca esti inalt, 195 probabil vei atinge. Succese si vezi mai intindete la bara poate o sa ajungi la 2 m laughing

| papaalin a răspuns:

Cred ca peste 192

| cristinutzamicutza2002 a răspuns:

Nu o sa mai cresti mult.Vei avea in jur de 1.90, dar nu inseamna ca esti inalta.Dar sigur nu vei depasi 1.90, deoarece ai fi pre inalta pentru varsta ta. Fundita?

| cassdavid285 a răspuns:

Salut! cât ai crescut?