| sodobar a întrebat:

Am 13 ani si am 1.71 m si 48kg.Trebuie sa ma mai ingras, sa slabesc sau sa raman asa.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Solanoo a răspuns:

Eu zic sa ramai asawinking daca aceasta este anatomia ta, trebuie sa ai incredere in tine!winking

| ElShaarawy a răspuns:

Trebuie sa te mai ingrasi putin.Esti cam slab la intaltimea ta.

| CyLvEr a răspuns:

Eu zic sa te mai ingrasi pentru ca iubita ema a spus odata ca nu ii mai placea cum arata fizicul meu, ca sunt prea slab, aveam 172 cm si 55 kg si am facut 62 si arat diferit, si ma simt oarecum diferit....in bine happy

| Viktor05 a răspuns:

La 13 ani este destul de normal eu cred. E ceva obisnuit sa cresti in inaltime mai intai si mai apoi te ingrasi, eu la 15 ani aveam 1, 70m si 45 kg! imi faceam si eu griji dar uite ca au venit si kilogramele happy pe la 17 aveam deja 60..asa ca nu-ti fa griji!

| JustNuTZu a răspuns:

Poate sa te mai ingrasi pana la 50 kg. Eu zic ca e de ajuns. Nici obez sa nu te faci.