| Dyingfetus a întrebat:

Nu stiu ce se intampla.Raman la aceeasi greutate mereu.Nu pot sa slabesc sau sa ma ingras, tot la aceeasi greutate raman. Aveti vreo idee ce este ineregula cu mine?

1 răspuns:
| CM7YRE a răspuns:

Nu inseamna ca e ceva-n neregula.Metabolismul fiecaruia difera de la om la om.De ce majoritatea/toti copii mici manaca dulciuri si nu se ingrasa? Pentru ca le permite metabolismul. Daca vrei sa te ingrasi incearca sa consumi mai multe grasimi, dar cu limita.Sau daca vrei sa slabesti, incearca o dieta.