| Love712Pop a întrebat:

Am 14 ani, 1, 54 înălțime, 43 kg, sânii sunt micuti, in creștere, si am secretie vaginala in fiecare zi, desi nu am menstruație... Ajutorr

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Ce ti se pare ciudat? o sa iti vina ciclul curand, secretiile alea sunt normale si anticipeaza menstruatia

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

"Ajutor" la ce? :D

Vezi detalii în răspunsurile pe care le-am dat la linkul :
http://www.tpu.ro/......da-acum-e/

http://www.tpu.ro/......a-mi-vina/

Toate cele bune!

| Love712Pop explică:

Aaa mersi, dar are ceva dacă am început să folosesc uneori absorbante? Adică de alea nespeciale, de obicei când merg undeva... :/