| Necuoscut2002 a întrebat:

Am 14 ani, am fumat timp de 1 luna, m.am lasat acum 6 luni, cam 2 tigari, pe saptamana, se fac teste obligatori( ceva cu sange, si se vede daca ai fumat), se mai vede sau dupa cat timp nu se mai observa ca ai fumat?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| RandyMarsh a răspuns:

Daca nu ai mai fumat de 6 luni, atunci nu ai de ce sa iti faci griji.

1 răspuns:
| Necuoscut2002 explică:

Cineva mi-ai zis ca se vede si dupa 2 ani