| Andrei1490 a întrebat:

Buna. Timp de o luna am fumat maxim un pachet de tigari. Si ieri am fumat una, daca maine ma voi duce la analize imi va arata ceva in sange?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| sparklingqueen a răspuns:

Nu.dar aia de la analize o sa isi de-a seama ca o sa primesti bataie daca afla ai tai ca fumeziwinkingFumatul nu e sanatos copii, nici porcariile alea de aer cu arome

2 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Nu. Cred ca se poate vedea, doar dacă ti se face o radiografie pulmonară.