| Usernamelmao a întrebat:

Am 14 ani și acum mult timp mi-au apărut niste bubițe albe pe testicule din care cresc par, și pe penis.
La baza penisului am mult par și acolo sunt brobonelele UNA LANGA ALTA și ma mănâncă foarte rău. Ce e de făcut? Sa le spun la ai mei? E ceva grav?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Bărbații trebuie să meargă la medicul urolog. Medicul de familie îți poate da trimitere la medicul urolog.

| Cosminnn987 a răspuns:

Date cu nivea sau crema de galbenele.Am și eu probleme la testicule daca poți să mă ajuți îți mulțumesc.Tu ai deasupra și in spatele testiculelor vene? Ai o vena care se întărește când stai in picioare pe testicul, lipita de testicul? Multumesc