| anonim_4396 a întrebat:

Salut sunt baiat am 16 ani si de ceva timp mi-au aparut niste bubite albe pe suprafața penisului si pe testicule știți de la ce pot fi?

Răspuns Câştigător
| Alicezzz a răspuns:

Daca nu ai viata sexuala atunci nu ai de ce sa iti faci griji sunt niste mici chisturi, cosuri care sunt sub piele si daca le storci iese sebum, indicat este sa nu. Iar daca ai viata sexuala mergi sa te vada un medic dermatolog sau urolog! Bafta happy

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mergi imediat la medicul de familie sa-ti dea trimitere la analize.

| dana12848 a răspuns:

TpU nu-i urolog prietenelaughing

| anonim_4396 explică (pentru dana12848):

Ai dreptate, dar omul intreaba ca sa stie de unde sa apuce problema. Uneori ceea ce ni se intampla ne depaseste si cautam indrumare.

| dana12848 a răspuns (pentru anonim_4396):

De unde sa stie un om de rand de ce i-a aparut bubite pe fata si pe penis ..chear daca cineva sa confrundat cu ceva de genu nu ai de unde sa stii daca e aceias sau daca o sa ii mearga si lui acelasi tratament...eu cred ca daca e adevarat nu e de joaca cu asa ceva si mai bine de cat sa-r prosti pe aici ar pleca la medic

| dana12848 a răspuns (pentru anonim_4396):

Mai ai ceva de adaugat?laughing

| CosminCornel a răspuns:

Este posibil sa ai un inceput de blue waffle. Primul lucru care trebuie sa il faci e sa iti anunti parintii. Apoi mergeti la doctor.

| CosminCornel a răspuns:

Este posibil sa ai un inceput de blue waffle. Vorbeste cu parintii tai si mergeti la doctor.

| DianaVrabie a răspuns:

Poti sa fii infectat de herpes genital, du-te la medic