| anonim_4396 a întrebat:

Am 14 ani si as vrea sa ma duc la salon sa imi scot punctele negre, pentru prima oara si as fi curioasa cam cat ar costa APROXIMATIV si de cate ori se merge pe luna/sapt

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Starla14 a răspuns:

La o cosmeticiana buna care are aparatura si creme de calitate te costa aproximativ 75 de lei. Tratamentul ajunge o data la 2 luni

| DeeaDede1010 a răspuns:

Draga, problema asta o am si eu...dar am auzit si de creme, nu neaparat sa mergi la salon