| Cosmyno7 a întrebat:

Am 14 ani si as vrea sa ma ingras (43kg/1,57 cm) si sa cresc ce as putea face?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| danielaxyz a răspuns:

Ia dupa fiecare masa cate 2 capsule de spirulina(de la plafar), te ajuta sa-ti dezvolti organismul si asimilezi mai rapid tot ce mananci

| Cosmyno7 explică (pentru danielaxyz):

Dar nu cumva ajuta la slabit?

| danielaxyz a răspuns (pentru Cosmyno7):

Daca iei inainte de masa, slabesti
eu iau de un an de zile dar dupa masa si m-am ingrasat, si iau in continuare

| LiazAdrian a răspuns:

Da' tu prea mica intaltimea straight face eu am 1, 75 tongue

| TeIubescSiGata a răspuns:

Ai putea sa mananci bine, sa te odihnesti si sa fi foarte relaxat.
bafta!

| Cosmyno7 explică (pentru TeIubescSiGata):

Sunt la tarawinking big grin si nu prea am cum sa ma odihnesc de mancat nici nu se pune problema chiar mananc mult, mai decat sa ma satur si nu iau kg in plus

| Cosmyno7 explică (pentru TeIubescSiGata):

Pe mine ma preocupa sa ma ingras ca de crescut nu e perioada mea acma.