| Costel88 a întrebat:

Am 14 ani sunt baiat si sunt mai voluminos.Am o problema, ma oparesc intre picioare, stiti vreo metoda sa scap de chinul asta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Dia a răspuns:

Pudra de talc. Este foarte eficienta, si nu costa mult, te dai cu ea si nu se mai umezesc picioarele deci nu te mai iriti. si eu folosesc vara cand este foarte cald si port fusta;;).Eu folosesc dalin :) http://sb.shopmania.org/......879844.jpg
incearc`o e super buna!, din propia experienta:)

5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Da. Sa mai slabesti. Si eu am aceeas problema si sunt in cura de slabire. Trebuie sa te adresezi unui medic. E foarte important.

| rapgirl123 a răspuns:

Pudra pentru bebelusi big grinbig grinbig grin, mergewinking date de fiecare data e nevoie

| Alina_4914 a răspuns:

Ca sa nu te mai oparesti intre picioare date cu pudra de copi mici si daca te dai timp de 4-5 zile iti va trece sau in mai putin timp
app daca porti blugi mulati pe tine iti zic ca locul respectiv nu are cum sa se aeriseasca poarta si tu un timp pantaloni mai largi si sa vezi ca-ti revi

| robertciclism a răspuns:

Poarta chiloti de bumbac sau nu mai purta deloc, cu haine la fel, din materiale naturale cat mai largi. Da-te cu crema Fucicort, se gaseste in farmacii.

| Lavinia07 a răspuns:

Te speli in acele locuri si iti iei chiloti curati!