| anonimul0724 a întrebat:

Am 15 ani 95.5 kg si 1.85.
Acum 2 saptamani am avut 99kg.
Se vede putin ca nu mai sunt asa mare la burta(gen s-a mai tras).
Dar grasimea de pe piept picioare, coapse nu pare a dispărea.
Mi-e foarte frica ca slabesc la burta dar cu grasimea nu rezolv.
Sunt zilnic in deficit valoric.
Cine ma ajuta cu sftaturi primește funda.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Ivanov27 a răspuns:

Continua cu deficitul caloric si sport, grasimea se duce de pe corp proportional, nu poti slabi doar intr-o zona, continua si o sa vezi rezultatele trebuie doar rabdare.

2 răspunsuri:
| danbnz a răspuns:

Fa sport! Alergare, bicicleta, inot.

| crud a răspuns:

Nutritionist, sport, tenacitate si rabdare